GÜZEL HAREKETLER

PROJENİN TANIMI ve AMACI

Projede müşteri memnuniyeti esası baz alınmakta, direkt iletişim hedeflenmekte, sağlıklı bir iletişim zemini oluşturularak hizmet kalitesinin artırılması ve işitme engelli bireylerin yaşamlarına katkı sunulması amaçlanmıştır.
Projede amacımız Audi yetkili satıcılarında görev yapan; araç tanıtımı ve araç satışından sorumlu personelin Türk İşaret Dili (TİD) eğitimine tabi tutulması ile işitme engelli bireylerle rahat ve direkt iletişim kurması sağlanmış, böylece eşit şartlarda hizmete erişim zemini oluşturulmuştur. Projede kapsamında işaret dilinde araç kullanımında ve trafik de dikkat edilmesi gereken konularda bilgilendirme videoları çekilmiş sosyal medya mecralarında yayınlanarak işitme engelli bireylere destek olunmuştur.

PROJENİN GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Eğitim programına katılan bir Audi yetkili satıcı personeli yaklaşık bir ay sonra bir işitme engelli müşterisi ile çok rahat iletişim kurmuş ve bu dostumuzu Audi sahibi yapmıştır. Aynı zamanda proje 2020 yılında Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından en iyi sosyal sorumluluk projesine layık görülmüştür.

Shopping Cart