Total Görüntülü Destek Merkezi

Total İstasyonları İEEF Görüntülü Destek Merkezi ile Uluslararası Stevie Ödüllerinde 3 Ödül Kazandı

Total İstasyonları, İEEF işbirliğiyle yürüttüğü “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi ve görüntülü destek merkeziyle Stevie Ödüllerinden 3 Ödül kazandı.

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği ve Total İstasyonları işbirliği ile yürütülen “İki Elin Enerjisi Güzel” projesinin ikinci etabı olan “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmeti, 2021 Stevie Awards Uluslararası İş Ödülleri’nde 1 Gümüş, 2 Bronz ödüle layık görüldü.

Aralık 2018 yılında hayata geçen proje, uluslararası saygınlığa sahip ve pazarlama dünyasının önemli ödüllerinden olan Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde, pazarlama alanında “İki Elin Enerjisi Güzel” projesi ile gümüş ödül kazanırken; mobil site ve uygulama alanında, “En İyi Kullanıcı Deneyimi” kategorisinde bronz, “Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmeti ile de “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde bronz ödül kazandı.

Ayrıca proje, 2019 yılında düzenlenen Stevie Ödülleri’nde de 2 altın, 1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere 5 ödül toplamıştı.

“Görüntülü Çağrı Merkezi” hizmetini Mayıs 2021’de tanıtan Total İstasyonları, bu hizmeti ile oluşturduğu farkındalık sayesinde; Total istasyonlarında olması fark etmeksizin işitme engelli bireylerin hayatın her alanında hizmet alabilmesini ve yaşadıkları sorunların anlaşılıp, aşılabilmesini sağlıyor. İşitme engelliler bu sayede sadece Total İstasyonları mobil uygulamasında bulunan çağrı merkezi butonuna tıklayarak ya da istasyon marketleri önüne konumlandırılmış stantlardaki QR kodu taratarak işaret dilinde yardım için Görüntülü Destek Merkezine bağlanabiliyor.

Toplamda 7 farklı alanda düzenlenen Stevie Uluslararası İş Ödülleri, bu yıl 65 farklı ülkeden 3.700’ün üzerinde başvuru aldı. Ödül alacak kurum ve yöneticilerin belirlenmesi için tüm dünyadan 260’ın üzerinde üst düzey yönetici jüri olarak değerlendirmelerde bulundu.

ieef görüntülü destek merkezi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart